Hakkımızda

Bugüne kadar birçok kurum ve kuruluşa hijyen ve pest control konusunda destek vermeye, çözüm ortağı olmaya çalıştık, çalışıyoruz. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir kuruluş için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2012 yılından bu güne hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir paragrafın olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Visionpest için kısaca; “Ülkemiz genelinde pest control konusunda uzmanlaşmış  kadro ve hizmet ağına sahip bir Çevre Sağlığı Kuruluşu “diyebiliriz.

Visionpest’i biraz daha yakından tanıdığınızda sektördeki diğer firmalardan  biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır pest control ve ilaçlama konusunda hizmet veriyoruz.

Peki Visionpest, diğer ilaçlama firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Visionpest ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki de hiç bir ilaçlama firmasında olmayan ar-ge ekibimizle dünya genelinde pest control konusunda yaşanan gelişmelerle ilgili sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları çözüm ortaklığı yaptığımız kurum ve kuruluşlar  için kullanılabilir hale getirip hizmetlerimize entegre etmeye çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer ilaçlama firmalarından farklı olarak teorik bilgi ve iş ahlakının yanı sıra kullanılan ekipman ve kimyasalların kalitenin gizli anahtarı olduğuna inanıyor ve son teknoloji ekipmanlar, çevre sağlığını gözeten ve etkinliğini kanıtlamış ürün kullanımı konusunda hassasiyet gösteriyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Visionpest’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak ve hizmetlerimizi anlatmak üzere taleplerinizi bekliyoruz.

MİSYONUMUZ

Halk Sağlığını tehdit eden zararlılarla mücadele konusunda yenilikçi çözümler sunmak, insan sağlığını korumak, çevre ve sağlık konusunda yarar sağlamak, hayat standartlarını yükseltmek, insanlara daha konforlu bir yaşam sağlamak yoluyla Çevre Sağlığı pazarındaki lider konumunu daha da yükseltmektir.

VİZYONUMUZ

Kalite anlayışını benimsemiş, güvenilir ve dünya çapında hizmet kalitesiyle tanınan bir marka olmak.

visionpest, ilaçlama uygulamaları, ilaçlama hizmet alanları, ilaçlama firmaları, ilaçlama istanbul
visionpest, ilaçlama uygulamaları, ilaçlama hizmet alanları, ilaçlama firmaları, ilaçlama istanbul
pest kontrol, hijyen kontrol, kontrol süreçleri, ilaçlama firması, ilaçlama fiyatları
pest kontrol, hijyen kontrol, kontrol süreçleri, ilaçlama firması, ilaçlama fiyatları
pest kontrol, hijyen kontrol, kontrol süreçleri, ilaçlama firması, ilaçlama fiyatları